0286 416 60 90

info@can.bel.tr

0286 416 23 66

İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No:35 Kat:3-4 Çan/Çanakkale

KALE GRUBU KURUCUSU ÇAN’IN ÇANAKKALE’NİN BÜYÜK İFTİHARI MERHUM İBRAHİM BODUR’U VEFATININ 4. YILDÖNÜMÜNDE RAHMET MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM

Ana Sayfa » Genel » KALE GRUBU KURUCUSU ÇAN’IN ÇANAKKALE’NİN BÜYÜK İFTİHARI MERHUM İBRAHİM BODUR’U VEFATININ 4. YILDÖNÜMÜNDE RAHMET MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM
Kale Grubu Kurucusu, Çan’ın ve Çanakkale’nin büyük iftiharı, merhum İbrahim BODUR’u vefatının 4. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
Bir köy yolu üzerinde akan çeşmeden bir Anadolu bayisinin bereketine, bir liseli gencin okulundan bir üniversitelinin umuduna, bir çocuğun sünnetinden bir ustanın emekliliğine kadar her yerde var olan İbrahim BODUR’un anısını saygıyla yâd ediyorum.
Ahmet’in sünnet dedesi, Fatma’nın ve Ali’nin işvereni, gariban Mehmet’in hamisi, işçi Ali’nin babası İbrahim BODUR’u her daim özleyeceğiz.
Bir köyden çıkıp ülke sanayisine yön veren 100’ü aşkın ülkeye ihracaat gerçekleştiren İbrahim BODUR’u minnetle anıyorum.
Bir pazartesi günü Çan’a yatırım yapan, yüzler güldüren, yine bir pazartesi günü bizlere veda eden bir öğretmenin hatırasını anmakla birlikte onu daha fazla anladığımız bu günlerde dileğimiz, 1957’de yaktığı baca dumanının daima tütmesidir.İbrahim Amcamıza Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı inşallah cennet olsun.
WhatsApp WhatsApp Hattı