0286 416 60 90

info@can.bel.tr

0286 416 23 66

İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No:35 Kat:3-4 Çan/Çanakkale

Başkanımız Bülent ÖZ, Gün Boyu ve Gece Saatlerinde Yeni Yıl Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Ana Sayfa » Genel » Başkanımız Bülent ÖZ, Gün Boyu ve Gece Saatlerinde Yeni Yıl Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Belediye Başkanımız Bülent ÖZ, gün boyu devam ettirdiği yeni yıl ziyaretlerini gece geç saatlere kadar nöbette olan çalışanları ziyaret ettirerek sürdürdü.

 

Belediye Başkanımız Bülent Öz, Yeni yıl sebebiyle, yılbaşına nöbette girecek olan ilçemizin güvenliğini hayatları pahasına sağlayan jandarma, emniyet mensupları ve askerlik şubesi personeline, insanımızın sağlığını için gece gündüz mücadele eden Çan Devlet Hastanesi ve 112 personelimizi, ilçemizin elektrik hizmetleri personelini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Vatandaşlarımız için çalışmalarını ve emeklerini harcayan tüm ekiplerimizin yeni yılını kutluyor; gelecek yılın ülkemiz ve milletinizin adına huzurlu ve umutlu geçmesini temenni ediyoruz.

 

Engin tecrübeleri, derin gözlem yetenekleri; toplumu, aileleri bir arada tutan değerlerin vücut bulmuş hâli…

Kökü derinde, gövdesi geniş kocaman bir çınar…Geçmişten günümüze köprü kuran hayat serüvenleri ile hürmete değer büyüklerimiz…

Belediye Başkanımız Bülent ÖZ, yeni yıla girmeden hemen evvel değerlerimiz ve değerlilerimiz ile beraber oldu, hatırlarını sordu.Elleri öpülesi yaşlılarımızın yeni yılını kutluyor; sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyoruz.

 

 

Belediye Başkanımız Bülent ÖZ, yeni yıl sebebiyle Türkiye Kömür İşletmeleri personel ve çalışanlarını ziyaret etti.

Yeni yıla dair tüm güzelliklerin kendileri ile olmalarını diliyor; huzur ve mutluluğun hayatlarından eksilmemesini temenni ediyoruz.

 

ESNAFLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLADIK

Her zaman yanında olduğumuz kıymetli esnaflarımızın yeni yılını kutladık ve yeni yıl takvimlerimizi kendilerine takdim ettik.

Yeni yıl tüm esnaflarımıza huzur, bereketli kazançlar, mutlu ve umutlu yarınlar getirsin…

 

EMEKTAR ÇALIŞANLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLADIK

Belediye Başkanımız Bülent ÖZ, yeni yıl münasebetiyle Kaleseramik Fabrikasının kıymetli çalışanlarını ziyaret etti ve sofralarına ortak oldu.

Yeni yılın en görkemli ışığı olan umutlarımız; emeğin, emektarın ve alın terinin timsali kıymetli çalışanlarımızın her zaman yanında olsun.

WhatsApp WhatsApp Hattı