Anasayfa İletişim Belediyemizi  RSS ile takip edin Abdurrahman KUZU


 

 
.
Anket

Belediyemiz ile ilgili haberlere en çok nereden ulaşıyorsunuz?

Tüm Anketler

Site içi Arama


Gelismis Arama
Termal Otel Yükseliyor
   

Başkan Kuzu AK Parti ve MHP Meclis Üyeleri ile Termal Otel İnşaatı’nı Gezdi


    Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, AK Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Çan Belediyesi Termal Oteli’nin inşaatına giderek, çalışmaları yerinde inceledi. Meclis üyelerine inşaatın seyri hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu; Termal Otel inşaatının çalışma programına uygun olarak devam ettiğini vurgulayarak, “ Zemin çalışmaları tamamlandı ve otelimiz yükselmeye başladı” açıklamasında bulundu.

    Ak Parti Belediye Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Erol Ekinci, MHP Belediye Meclis Üyesi Mimar Hilmi Çetin, Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’nun kendilerini arayarak; düzenleyecek oldukları bu teknik bilgilendirme gezisine davet ettikleri için teşekkür ederek,  “Bizler de geldik, gördük ve Çan Belediyesi Termal Otel’i hakkında bilgilendirildik. Burada çok sağlam bir temelin atıldığını gördük. Kullanılan malzemeler çok kaliteli, temelde Q 25’lik demirler kullanılmış, bu da bizlere temelin ne kadar sağlam atıldığını gösteriyor” diye konuştular.

Başkan Kuzu: Bu Otel, hemşerilerimizin Oteli, bu otel Çan Halkı’nın Oteli

    Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ise yaptığı açıklamada AK Parti, CHP ve MHP Belediye Meclis Üyelerini, Termal Otel inşaatı hakkında bilgiler vermek amacıyla arayarak, yapacak oldukları teknik geziye davet ettiklerini ifade ederek  “Bugün buraya gelen AK Parti ve MHP’li arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. Başkan Kuzu “ Kalite esaslı hizmet anlayışı ile, vatandaşlarımızı standartları yüksek güzel bir şehirde yaşatmak için, Çanımızın gelişimine katkıda bulunmak için yaptığımız bu hizmet, hangi partiden, hangi görüşten olursa olsun, herkesin benimsemesi gereken bir hizmet diye düşünüyorum. Çünkü; bu hizmet Çan için yapılan bir hizmettir. Burayı kullanacak olan Çan halkıdır, vatandaşlarımızdır, hemşerilerimizdir. Ve değerli Çan halkı bilmelidir ki; zengini, fakiri herkesimden insanımız buraya rahatça gelip, buradan faydalanabilecek. İstediği gibi burayı kullanabilecek. Düğün Salonumuzda olduğu gibi burada da fiyatlarımızı makul seviyede tutacağız ki, hemşerilerimiz kendi şehirlerinde, kendi Belediyelerinin yapmış olduğu bu tesisten diledikleri gibi faydalanabilsinler” şeklinde konuştu.

Çan’da bugüne kadar yapılmış en sağlam temellerden biri

    Çan Belediyesi Termal Otel’in temelinde kullanılan radye temelinin yüksekliğinin 160 cm olduğunu ve temelde 600 tondan fazla demir kullanıldığını belirten yetkililer, “ Bu özellikleriyle bu yapı Çan’da bugüne kadar yapılmış en sağlam binalardan biridir” açıklamasında bulundular.


Bu haber 1822 defa okunmuştur.

 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Çan Belediyesi - Bilgi Islem - 2010